Zamiatarka elektryczna do sprzątania ulic

Interesują Cię zamiatarki elektryczne, które pomogą posprzątać ulice miast i miasteczek?  U nas znajdziesz różne urządzenia do oczyszczania ulic. Sprawdzą się idealnie w warunkach, w których są użytkowane. Tworzy się je, biorąc pod uwagę trwałość oraz koszty użytkowania w całkowitym okresie eksploatacji.

Różnorodność zamiatarek elektrycznych kompaktowych

Posiadamy różne modele zamiatarek, które odpowiednio wyposażono i dostosowano do konkretnych zadań. Możemy również dopasować je do Twoich potrzeb. Wyróżniamy cztery rodzaje urządzeń sprzątających. Należą do nich zamiatarki kompaktowe, polewaczki, urządzenia do oczyszczania chodników oraz zamiatarki montowane na podwoziach ciężarowych. Zamiatarki kompaktowe posiadają niewielką szerokość i dlatego zmieszczą się w najbardziej ciasnych i ograniczonych miejscach. Dzięki niezbyt dużym rozmiarom są idealne do sprzątania w małych miasteczkach oraz w centrach dużych miast. Można użyć ich do czyszczenia obszarów wyłączonych z ruchu kołowego, czyli na zatoczkach autobusowych, niewielkich przejściach czy też terenach przeznaczonych do rekreacji. Ta zamiatarka elektryczna posiada kabinę, która daje świetną widoczność dookoła niej. Dodatkowo wyposażona jest w panel sterowania, który można zaprogramować. Daje to wygodę i łatwość obsługi. Zamiatarki montowanie na podwoziach ciężarowych są światowym standardem, jeśli chodzi o tego typu urządzenia. Wykonane są z wysokiej klasy materiałów dających im dużą żywotność. Pozwalają dobrze oczyścić miasto. Podobnie, jak poprzedniczka, jest komfortowa dla ludzi i środowiska chroniąc przed kurzem i hałasem. Polewaczki to urządzenia służące do polewania wodą i płukania, zarówno na ulicach, jak i w strefach zamieszkania czy nawet ogrodach. Mogą być wykorzystywane również w trakcie pożarów do ich gaszenia.

Firma Terberg Matec umożliwi Ci wybór zamiatarki elektrycznej dobranej do potrzeb dosłownie każdego. Nasze urządzenia posiadają najwyższą jakość wykonania i można w łatwy sposób z nich korzystać. Dbamy o zadowolenie naszych klientów.